Foto galerie

Dům je vhodný k bydlení početnější rodiny, popř. i ke komerčnímu využití, jako např. rehabilitační centrum, relaxační a wellness centrum, soukromá školka apod.


EXTERIÉRY


Dům je osazen do rozlehlé okrasné zahrady o výměře 1.979 m2, se vzrostlými stromy a keři, tvořícími maximum soukromí obyvatelům domu. Dominantním prvkem zahrady a bezprostředního okolí domu je velice prostorná jižně orientovaná terasa (cca. 70 m2), s možností jejího zakrytí z větší části markýzou, elektricky ovládanou dálkovým ovládáním, s čidlem ovládajícím její automatické stažení při nepřízni počasí. Na terasu je přímý vstup z obývacího pokoje, hlavního vstupu do domu a z prostoru vnitřního bazénu, kde především v letních měsících je vzájemné propojení těchto prostor velice komfortní a příjemné.

Dům je napojen na kompletní inženýrské sítě – obecní vodovod, kanalizace i plyn.INTERIÉRY

Dominantou a výjimečností tohoto domu je vnitřní vyhřívaný bazén (8 x 4 m, hloubka 1,6 m), přístupný přímo z chodby v přízemí, umístěný v místnosti o celkové výměře cca. 85 m2, rozdělené na prostor bazénu a odpočívárny, kde je možnost vybudování sauny, v této části je rovněž aktuálně umístěna pračka se sušičkou. Tento řekněme relaxační prostor je přímo propojen točitými schody s obytným podkrovím. Celý tento prostor je vytápěný podlahovým vytápěním, v kombinaci s radiátory, odvětrávání je zajištěno speciálním odvlhčovačem a ochranu soukromí zajišťují v celém tomto prostoru vertikální žaluzie. V prostoru bazénu je rovněž i sprcha. Veškeré technologie a ovládání bazénu jsou umístěny v technické místnosti.

Vytápění domu a primárně i bazénu je zajištěno plynovým kotlem zn. Buderus, v kombinaci v přízemí s podlahovým vytápěním a radiátory, v ostatních prostorách domu je rozvod do radiátorů. V obývacím pokoji je navíc velice výhřevný krb s vložkou. Ohřev vody je zajištěn 6 solárními kolektory na střeše, které primárně ohřívají užitkovou vodu v celém domě a přitápí vodu v bazénu a dále ještě v případě potřeby i plynovým ohřívačem vody. Ve spojení s oběhovým čerpadlem teče vždy a všude v domě okamžitě teplá voda.

Podlaha v celém přízemí domu je tvořena velkoformátovou vysoce leštěnou dlažbou a jen v obývacím pokoji dřevěnými parketami. Okna v celém domě jsou plastová, v podkroví dřevěná zn. Velux, v přízemí s předokenními žaluziemi a vnitřními roletami, zajišťujícími dokonalé stínění a soukromí. Veškeré interiérové dveře v domě jsou kvalitní dřevěné, s obložkovými zárubněmi, vše s bukovým dekorem a s kvalitním designovým kováním. O bezpečnost členů domácnosti je postaráno kvalitním 2 zónovým zabezpečovacím zařízením v celém domě.


VÍCE POPISU

Top