Detailní popis

Prodej prostorného luxusního domu 5+kk, s užitnou plochou 420 m2, pozemkem o celkové výměře 2.299 m2, s vnitřním vyhřívaným bazénem, kompletně klimatizovaným podkrovím, 2 koupelnami, prostorným obývacím pokojem s krbem a s velkým kuchyňským koutem s barem, obrovskou terasou s markýzou, parkováním pro až 10-12 aut a okrasnou vzrostlou zahradou, to vše v obci Vejprnice, okr. Plzeň-sever

Jedinečné umístění

Dům je osazen do rozlehlé okrasné zahrady o výměře 1.979 m2, se vzrostlými stromy a keři, tvořícími maximum soukromí obyvatelům domu. Dominantním prvkem zahrady a bezprostředního okolí domu je velice prostorná jižně orientovaná terasa (cca. 70 m2), s možností jejího zakrytí z větší části markýzou, elektricky ovládanou dálkovým ovládáním, s čidlem ovládajícím její automatické stažení při nepřízni počasí. Na terasu je přímý vstup z obývacího pokoje, hlavního vstupu do domu a z prostoru vnitřního bazénu, kde především v letních měsících je vzájemné propojení těchto prostor velice komfortní a příjemné.

http://dumvejprnice.cz/wp-content/uploads/2017/12/IMG_6311.jpg
Prostorný pozemek

Dům je umístěn v zadní části pozemku o celkové výměře 2.299 m2 a je obklopen spoustou vzrostlých okrasných stromů, keřů a dřevin, tvořící maximum soukromí a oku lahodící pohled z domu i z terasy. Na pozemku je zajištěno kryté parkování pro 3 auta. Přední část pozemku je oplocena kovaným plotem s podezdívkou, s elektricky ovládanou vstupní bránou na dálkové ovládání, příjezd k domu a další plochy zajišťující parkování pro cca. 8-10 aut je vybetonovaný a vydlážděný. V zadní části pozemku je prostorný dřevěný zahradní domek, s vydlážděným přístupem k němu.

V přízemí se po vstupu do domu nachází malá předsíň se zádveřím, které volně navazuje na chodbu spojující celé přízemí domu. Z chodby se dostaneme dvoukřídlými posuvnými dveřmi do centrální místnosti celého domu – opravdu velkoryse pojatého a vzdušného obývacího pokoje s krbem, s jídelnou a s velkou kuchyňskou linkou s barem, tvořící kuchyňský kout (12,5 m2). Kuchyňská linka je na míru a je kompletně zařízena vestavěnými spotřebiči zn. Miele (sklokeramická varná deska, myčka, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba a digestoř). Propojením všech těchto zón vznikne jeden velký vzdušný prostor (cca. 60 m2), kde může trávit celá početná rodina většinu svého času pohromadě. Celý tento prostor je osvětlen zónově množstvím bodových světel a dalších svítidel. Ke sledování TV slouží hi-tech projektor zn. Panasonic, společně s rámovým projekčním plátnem, s úhlopříčkou 2,8 m, doplněné o kvalitní domácí kino zn. Panasonic.

V přízemí se dále nachází samostatná toaleta s umyvadlem a prostorná koupelna (14 m2), s obezděnou hydromasážní vanou, dvěma umyvadly a sprchovým koutem, stejně jako technická místnost (6,5 m2) se vstupem na zadní část zahrady, s veškerým technickým zázemím domu – plynový kotel, plynový ohřívač vody se zásobníkem, technologie k solárním kolektorům se zásobníkem na vodu (300 l), technologie k ohřevu vody bazénu, bazénový výměník, rozvaděč podlahového topení apod.

Dominantou a výjimečností tohoto domu je vnitřní vyhřívaný bazén (8 x 4 m, hloubka 1,6 m), přístupný přímo z chodby v přízemí, umístěný v místnosti o celkové výměře cca. 85 m2, rozdělené na prostor bazénu a odpočívárny, kde je možnost vybudování sauny, v této části je rovněž aktuálně umístěna pračka se sušičkou. Tento řekněme relaxační prostor je přímo propojen točitými schody s obytným podkrovím. Celý tento prostor je vytápěný podlahovým vytápěním, v kombinaci s radiátory, odvětrávání je zajištěno speciálním odvlhčovačem a ochranu soukromí zajišťují v celém tomto prostoru vertikální žaluzie. V prostoru bazénu je rovněž i sprcha. Veškeré technologie a ovládání bazénu jsou umístěny v technické místnosti. Celý prostor bazénu i relaxační prostor je možné propojit několika dvoukřídlými francouzskými dveřmi s venkovní terasou.

O domu


V podkroví, přístupném po dřevěných schodech z masívu se nachází 2 prostorné pokoje – pro hosty (19 m2) a dětský pokoj (23,5 m2), oba se samostatným vstupem na balkón, s nádherným výhledem do okolí. Dále je zde menší koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou (9 m2). Dominantou celého podkroví je velkoryse pojatý apartmán (36 m2), s malým pracovním koutem a vstupem do relaxační místnosti, s podlahou z exotického dřeva a především s nádherným výhledem atypickými střešními okny do okolí a zeleně. Za touto relaxační místností se nachází opravdu nadstandardní šatna (cca. 28 m2), s velkým množstvím vestavěných šatních skříní v celém prostoru šatny. V části šatny je možné zřídit menší posilovnu. Ze šatny je pak přímý vstup točitými schody do relaxační místnosti v přízemí, v prostoru bazénu. Celé podkroví je kompletně klimatizované, na podlahách v jednotlivých pokojích v podkroví jsou koberce, v koupelně dlažba a na chodbě dřevěné parkety.

http://dumvejprnice.cz/wp-content/uploads/2017/12/Roman-Machník-transparentni.png

Bc. Roman Machník

REALITNÍ MAKLÉŘ

DOMLUVIT PROHLÍDKU

Energetická náročnost budovy:
PENB – D, hodnota 115 kWh/rok

STÁHNOUT PENB


Vytápění domu a primárně i bazénu je zajištěno plynovým kotlem zn. Buderus, v kombinaci v přízemí s podlahovým vytápěním a radiátory, v ostatních prostorách domu je rozvod do radiátorů. V obývacím pokoji je navíc velice výhřevný krb s vložkou. Ohřev vody je zajištěn 6 solárními kolektory na střeše, které primárně ohřívají užitkovou vodu v celém domě a přitápí vodu v bazénu a dále ještě v případě potřeby i plynovým ohřívačem vody. Ve spojení s oběhovým čerpadlem teče vždy a všude v domě okamžitě teplá voda.

Podlaha v celém přízemí domu je tvořena velkoformátovou vysoce leštěnou dlažbou a jen v obývacím pokoji dřevěnými parketami. Okna v celém domě jsou plastová, v podkroví dřevěná zn. Velux, v přízemí s předokenními žaluziemi a vnitřními roletami, zajišťujícími dokonalé stínění a soukromí. Veškeré interiérové dveře v domě jsou kvalitní dřevěné, s obložkovými zárubněmi, vše s bukovým dekorem a s kvalitním designovým kováním. O bezpečnost členů domácnosti je postaráno kvalitním 2 zónovým zabezpečovacím zařízením v celém domě. Dům je napojen na kompletní inženýrské sítě – obecní vodovod, kanalizace i plyn.

Dům je umístěn v zadní části pozemku o celkové výměře 2.299 m2 a je obklopen spoustou vzrostlých okrasných stromů, keřů a dřevin, tvořící maximum soukromí a oku lahodící pohled z domu i z terasy. Na pozemku je zajištěno kryté parkování pro 3 auta. Přední část pozemku je oplocena kovaným plotem s podezdívkou, s elektricky ovládanou vstupní bránou na dálkové ovládání, příjezd k domu a další plochy zajišťující parkování pro cca. 8-10 aut je vybetonovaný a vydlážděný. V zadní části pozemku je prostorný dřevěný zahradní domek, s vydlážděným přístupem k němu.

Dům je vhodný k bydlení početnější rodiny, popř. i ke komerčnímu využití, jako např. rehabilitační centrum, relaxační a wellness centrum, soukromá školka apod.

Bydlení ve velice klidné a žádané lokalitě – v blízkosti přírody, na okraji obce, s kompletní občanskou vybaveností v místě (školka, nejmodernější škola v Plzeňském kraji, obchod, pošta, služby, restaurace, bankomat, fotbalové hřiště, tenisové kurty apod.), v blízkosti vodní nádrže Hracholusky (15 km) a s výbornou dopravní dostupností – bus směr Plzeň (7 min. chůze), vlak Domažlice-Plzeň (15 min. chůze), v blízkosti sjezdu z dálnice D5 (4,5 km), centrum Plzně (10 min. autem), Praha (50 min. autem), hranice s Německem i Rakouskem (cca. 65 km), Karlovy Vary (80 km).


01234567890

KM

PLZEŇ


0123456789001234567890

KM

NĚMĚCKO A RAKOUSKO


012345678900123456789001234567890

KM

PRAHA


01234567890

KM

EXIT 93 D5

Top